Informacija apie mūsų įmonę PDF Print E-mail

Uždaroji akcinė bendrovė „VERATRUM PHARMA“ – Lietuvoje veikianti farmacinė įmonė,  užsiimanti didmenine prekyba medikamentais, maisto papildais, gydomaja kosmetika bei kitomis vaistinių asortimento prekėmis.

Bendrovės veikla prasidėjo 1994 m. – tada buvo įkurta personalinė įmonė „Veratrum“. Štai jau daugiau nei 15 metų įmonė yra aktyvi Lietuvos farmacijos rinkos dalyvė.

Per tą laiką įmonės veikla plėtėsi ir augo – didėjo platinamų produktų asortimentas, įmonė persikėlė į nuosavas patalpas su moderniai įrengtu, visus temperatūrinius režimus turinčiu vaistų sandeliu.

2007 m. personalinė įmonė buvo perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę „VERATRUM PHARMA“. Didmeninio platinimo sąlygų atitikimą Europos Sąjungos standartams liudija įmonei suteiktas ir nuolat atnaujinamas Geros platinimo praktikos (GPP) sertifikatas.

Šiuo metu UAB „VERATRUM PHARMA“ – viena didžiausių Lietuvos farmacijos įmonių, iš trečiųjų šalių (daugiausia iš Rusijos, Ukrainos ir kitų NVS šalių) importuojančių maisto papildus ir gydomosios kosmetikos gaminius.

Mūsų farmacinės įmonės misija ir tikslas – aprūpinti Lietuvos gyventojus jiems reikalingiausiais aukštos kokybės vaistais ir kitomis sveikatinimo priemonėmis už pačią prieinamiausią kainą. Esame įsitikinę, kad mūsų tiekiami produktai padeda žmonėms gerinti jų gyvenimo kokybę, stiprinti sveikatą ir sveiką gyvenseną, nes beveik visi mūsų parduodami maisto papildai yra augalinės kilmės (kas savaime garantuoja pagrindinį medicinos principą: primum non nocere – svarbiausia nepakenkti), o kosmetikos priemonės turi ir gydomųjų savybių.

Įmonės darbuotojai, analizuodami Lietuvos rinką bei žmonių poreikius, nuolat plečia įvežamų produktų asortimentą, tiekdami į rinką vis naujus, kokybiškus ir paklausius maisto papildus bei gydomosios kosmetikos gaminius.

 
©2010 stilpunkt